Sally Hansen Complete Salon Manicure – 7 korzyści w 1 buteleczce

Lakierów Sally Hansen nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Słyną z pięknych kolorów, wytrzymałości i połysku oraz ze stosunkowo niskich cen w stosunku do ich jakości. Z lakierami Sally Hansen Complete Salon Manicure możesz wykonać efektowny manicure jak u kosmetyczki. Jedna buteleczka lakieru zawiera siedem rozwiązań dla Twoich paznokci, byś nie musiała używać już bazy, top caotu ani odżywki.

Lakier Sally Hansen z linii Complete Salon Manicure to perfekcyjne wykończenie dzięki unikalnemu składowi oraz delikatnej precyzyjnej szczoteczce ułatwiającej nakładanie. Jedna buteleczka to piękny kolor inspirowany światowymi wybiegami, warstwa spodnia, terapia wzrostu, warstwa wierzchnia, wykończenie w stylu żelowym, ochrona przed odpryskiwaniem oraz wzmocnienie z kompleksem keratynowym. Ta unikalna formuła siedem w jednym to aż 10 dni noszenia bez odpryskiwania i o 64% mocniejsze paznokcie – jak zapewnia producent.

By wykonać perfekcyjny manicure wystarczy na suche i czyste paznokcie nanieść pierwszą warstwę lakieru i pozostawić ją na 2-3 minuty do wyschnięcia. Następnie nałożyć drugą warstwę i zostawić do całkowitego osuszenia. Lakiery pozwalają dobrze rozprowadzić się na paznokciach i schną naprawdę szybko, dzięki czemu cały zabieg nie zajmuje wiele czasu, a efekty są doskonałe i trwałe.

Do wyboru mamy lakiery Sally Hansen Complete Salon Manicure w 43 wyjątkowych odcieniach. Oto niektóre z nich, które wybraliśmy specjalnie dla Was:

Sally Hansen Lakier Salon Complete Concrete Jungle

concentratejungle

Sally Hansen Lakier Salon Complete Manicure Earl Gray Nr 320

 Sally Hansen Lakier Salon Complete Manicure Golden Rust nr 835

Sally Hansen Lakier Salon Complete Manicure Mermaid’s Tale

A Wy, jakie macie doświadczenia z lakierami Sally Hansen? Które kolory podobają się Wam najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *