Seche Vite, top coat doskoanły

Seche, Dry Fast Top Coat to znany i ceniony utwardzacz do paznokci. Zachwalają go użytkowniczki-amatorki i profesjonalistki. Dlaczego Seche Vite jest tak często wymieniany jako najlepszy top coat? Co go wyróżnia?

Seche Vite Dry Fast Top Coat to opatentowana formuła, która przenika przez lakier, wiąże się z nim i tworzy, mocną, odporną na odpryski powierzchnię. Dodatkowo utwardzacz znacznie przyspiesza wysychanie lakieru. Już po kilku minutach od nałożenia, manicure jest utrwalony. Chyba żadna z nas nie lubi czekać, aż lakier wyschnie. Wystarczy chwila niecierpliwości i jeden niewłaściwy ruch – i już musimy nanosić poprawki lub robić manicure od początku. Dobry osuszacz może więc znacznie ułatwić nam zadanie.

Seche Vite podnosi też walory estetyczne zwykłego manicure, poprawiając wygląd lakieru i utrwalając efekt, który uzyskujemy zaraz po jego nałożeniu. Top coat zapobiega żółknięciu lakieru, sprawiając, że kolor cały czas wygląda tak, jak na początku. Ponadto mocno nabłyszcza powierzchnię paznokci i nadaje jej jedwabisty wygląd. Manicure wykończony top coatem Seche Vite przypomina nieco manicure hybrydowy. Paznokcie mocno odbijają światło i są twarde oraz mocne, a kolor lakieru jest intensywny i nasycony.

Dla otrzymania najlepszego efektu, wykonaj manicure z Seche Vite w następujący sposób:

  • delikatnie odsuń skórki,
  • pomaluj paznokcie bazą,
  • nałóż 2 warstwy koloru, czekając aż każda z nich wyschnie,
  • na osuszony kolor nałóż 1 warstwę Seche, Dry Fast Top Coat.

Wykonanie takiego manicure nie zajmie ci wiele czasu, a efektami będziesz cieszyć się dłużej niż zwykle. Jeśli dotąd wydawało ci się, że top coat jest ci niepotrzebny, radzimy przetestować dobry preparat, który z dużą dozą prawdopodobieństwa sprawi, ze zmienisz zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *