Kosmetyki Bielenda – GOLDEN OILS Ultra nawilżające BRĄZUJĄCE masło do ciała

W lecie częściej pokazujemy nasze nogi czy dekolt, chętnie zakładamy sukienki i krótkie spodenki. Opalona skóra wygląda bardzo ładnie i zachęcająco, niestety nie zawsze mamy czas aby się opalić lub też wolimy unikać słońca ze względów zdrowotnych. W takich wypadkach warto sięgnąć po produkty brązujące, te lepsze zapewnią nam piękną opaleniznę bez żadnych smug.

Jednym z fajnych produktów jest brązujące masło do ciała Bielendy, masło ma również działanie mocno nawilżające co pozytywnie wpłynie na kondycję naszej skóry. Konsystencja masła jest przyjemna i łatwa w nakładaniu, nie ma możliwości stworzenia smug na ciele. Systematyczne nakładanie balsamu nada piękny brązowy odcień naszej skórze.

Masło bardzo szybko się wchłania, a zawartość drogocennych olejków głęboko nawilży naszą skórę. Jakie składniki znajdziemy w tym produkcie? Między innymi olejki z najdalszych zakątków świata takie jak olejek marula, olejek kukui i olejek makadamia. Olejki te zawierają takie witaminy jak A, B, E, składniki mineralne, łagodzące, odżywiające, a także właściwości opóźniające starzenie się skóry.


Produkt ten świetnie sprawdzi się zarówno zimą jak i latem, nada subtelnej opalenizny i odżywi skórę. Kosmetyki Bielenda znane są z wysokiej jakości, a także atrakcyjnej ceny. Masło brązujące Bielenda spełnia swoje zadania i jest zdecydowanie produktem wartym uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z masłem brązującym, a także z innymi kosmetykami Bielenda.

One thought on “Kosmetyki Bielenda – GOLDEN OILS Ultra nawilżające BRĄZUJĄCE masło do ciała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *