Poznaj wyjątkowe kosmetyki Max Factor

Kosmetyki Max Factor to produkty bardzo wysokiej jakości, pokochało je mnóstwo kobiet i chętnie podkreślają swoją urodę przy pomocy tych właśnie kosmetyków. Warto poznać lepiej produkty znajdujące się w ofercie marki Max Factor, a także jej bardzo ciekawą historię.

Założycielem marki jest Maksymilian Faktorowicz to właśnie od jego imienia i nazwiska powstała nazwa marki Max Factor. Jego nazwisko było znane wśród gwiazd srebrnego ekranu, tworzył wizerunek takich gwiazd jak Marlena Dietrich czy Jean Harlow. Maksymilian Faktorowicz postanowił pójść dalej, dlaczego tylko gwiazdy ekranu miały mieć wyjątkowy makijaż? Wszystkim kobietom należy się możliwość podkreślenia swojej urody. I tak właśnie postanowił stworzyć produkty dla wszystkich kobiet, w 1916 roku sprzedał pierwsze cienie do oczu i kredki do brwi. W 1920 roku wypuszczona została cała gama kosmetyków, linia otrzymała nazwę „make- up”, a nazwa ta pozostała z nami do dziś.

Maksymilian Faktorowicz to wspaniały wizjoner, wiedział czego potrzebują kobiety i postanowił im to dać, a my do dziś możemy cieszyć się wciąż ulepszanymi kosmetykami, które podkreślają naszą urodę i sprawiają, że czujemy się piękne.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi tuszami, podkładami, cieniami do powiek, kredkami do oczu, pomadkami i innymi wspaniałymi kosmetykami Max Factor 🙂

One thought on “Poznaj wyjątkowe kosmetyki Max Factor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *