Ardell rzęsy – zniewalające spojrzenie

Sztuczne rzęsy często wzbudzają w nas obawy, nie wiemy jak je przykleić, czy wytrzymają cały dzień, czy się gdzieś nie odkleją i czy będą wyglądać estetycznie. Osoby, które na co dzień nie mają do czynienia ze sztucznymi rzęsami niepotrzebnie się obawiają. Jeśli wybierzemy dobre rzęsy w łatwy sposób możemy uzyskać zniewalająco długie rzęsy, które wytrzymają cały dzień czy wieczór. Jedną z lepszych propozycji są rzęsy Ardell, ich jakość jest bardzo wysoka, wyglądają na oczach naturalnie i sprawiają, że każdy makijaż wygląda zniewalająco.

Ardell rzęsy paski

Możemy wykorzystać rzęsy paski czyli całe już rzęsy, które przyklejamy na nasze. Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych włosów ludzkich, dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie. Możemy wykorzystywać je wielokrotnie i cieszyć się hipnotyzującym, a zarazem naturalnym spojrzeniem.

 

ardell rzęsy

Ardell rzęsy kępki

Fajnym rozwiązaniem są również kępki rzęs, sami decydujemy jak dużo ich przykleimy. Zacznijmy od kilku kępek, które wyglądają bardzo naturalnie, jeśli zależy nam na mocniejszym efekcie wystarczy dokleić kilka kępek więcej. Kępki również wykonane są z naturalnych włosów ludzkich, dzięki temu są wygodne w użytkowaniu.

 

ardell rzęsy kępki

Ardell rzęsy zestaw startowy

Dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z rzęsami polecamy zestaw startowy. Zawiera on rzęsy kępki, rzęsy paski, a także klej. Można przetestować obydwa rodzaje rzęs i sprawdzić, który bardziej przypadnie nam do gustu.

ardell rzęsy zestaw startowy

Zapraszamy do kategorii Ardell rzęsy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *