Odżywka Nail Tek – wzmocnij swoje paznokcie

Z jakichś powodów czasem pojawiają się problemy z kondycją paznokci, nawet jeśli dostarczamy im odpowiednich witamin. W takiej sytuacji by wciąż prezentowały się pięknie , nie łamały przy każdej okazji i po prostu były mocne musimy o nie zadbać.

Na szczęście stan płytek można poprawiać za pomocą odpowiednich kosmetyków, umożliwiających cieszenie się zadbanymi, ładnymi paznokciami, które nie łamią się przy każdej okazji. Na rynku dostępnych jest dość sporo odżywek, jednakże o ile wiele produktów pomaga przez krótki okres czasu, dlatego nie warto kupować niesprawdzonych zestawów.

Odżywka Nail Tek INTENSIVE THERAPY II dedykowana do paznokci miękkich, rozdwajających się i cienkich należy do popularnych odżywek, spełniających wymagania pań rozczarowanych stanem swoich paznokci. Bezbarwna odżywka z unikalną formułą proteinową tworzy warstwę ochronną wzmacniająca płytkę i spajającą ze sobą jej warstwy. Jest to produkt przeznaczony dla kobiet poszukujących odżywek, które intensywnie wzmocnią paznokcie, bardzo popularny na początku terapii paznokci. Itensive Therapy II dzięki trwale spaja rozszczepione warstwy paznokcia poprzez pogrubianie płytki. Proces ten trwa kilka tygodni choć przy słabych paznokciach pełen efekt kuracji jest wyraźnie widoczny po okresie między trzema a sześcioma miesiącami.

Konsystencja odżywki ułatwia jej rozprowadzanie, a nałożona warstwa szybko schnie ułatwiając cały proces. Ważne jest by przestrzegać zaleceń producenta odnośnie terapii i dokładać nowe warstwy codziennie (raz w tygodniu usuwając manicure i rozpoczynając kurację od nowa). Odżywka poza wzmacnianiem słabych paznokci przydaje się również do zwiększania żywotności lakierów, nasycając je przyjemnym dla oka połyskiem.

Terapia za pomocą odżywki Nail Tek cieszy się dobrymi opiniami klientek, które zdecydowanie rekomendują korzystanie z INTENSIVE THERAPY II.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *