Kryolan puder do zadań specjalnych

Odpowiedni puder to podstawa makijażu, piękne wykończenie, wytrzymałość i zmatowienie to najważniejsze rzeczy jakie odczekujemy od pudrów. Jednym z bestsellerowych produktów, które wszystkie te wymagania spełnia jest puder ryżowy Kryolan. Warto poznać bliżej ten produkt, który doceniły kobiety na całym świecie.

Kryolan puder to produkt przeznaczony dla osób z cerą mieszaną i tłustą, w szczególności z tendencją do świecenia się w strefie T. Puder ten zapewnia idealne, aksamitne wykończenie przez bardzo długi czas, Skóra wygląda świeżo i nieskazitelnie, a przy tym nie jest obciążona. Puder nie zmienia naturalnego koloru, nie trzeba obawiać się, że wybieli twarz albo też zmieni jej kolor.

Kryolan to profesjonalna marka, która jest bardzo popularna wśród najwyższej klasy makijażystów. Świetnie sprawdza się podczas sesji fotograficznych, a także filmowych. Puder jest profesjonalny jednak nałożyć go jest w stanie każdy.

Jak nałożyć puder Kryolan?

Niewielką ilość pudru wsypujemy na nakrętkę, nabieramy puder pędzlem, następnie dokładnie go strzepujemy, jeszcze raz nakładamy na pędzel i strzepujemy. Za pomocą pędzla aplikujemy puder punktowo na twarzy, zaczynamy od nosa, następnie czoło, brodę i policzki. Ostatnim etapem jest rozsmarowanie pudru przy pomocy pędzla kulistymi ruchami.

makeup-brushes-824705_960_720

Kryolan to puder do zadań specjalnych głównie za sprawą swoich genialnych właściwości, jest on także bardo wydajny, dzięki temu cena jest całkiem przystępna. Zapraszamy do zapoznania się z marką Kryolan i produktami w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *