Makijaż w barwach jesieni

Jesień nie musi kojarzyć się z szarością, nawet jeśli za oknami deszcz i słota. Spraw, by twój listopadowy wizerunek był daleki od nudy. Przecież jesień to feeria cudownych barw, złocistych brązów, beżu, pomarańczu i czerwieni. Stwórz naturalny makijaż w kolorach ziemi lub odważny i  make up wieczorowy z użyciem nasyconych odcieni. Oto nasze kosmetyczne propozycje.

Jeżeli lubisz dyskretny look, na dzień możesz wybrać make up – no make up. Ten gorący trend od paru sezonów rządzi naszą kosmetyczną wyobraźnią, Również tej jesieni będzie dominował w makijażu. Na czym polega? To proste. Postaw na delikatne kolory, beże, nude, delikatny róż. Nałóż lekki podkład, a na powieki nałóż cień w naturalnym kolorze lub pozostań przy samym tuszu do rzęs. Na ustach wystarczy delikatny naturalny błyszczyk bądź pomadka w jasnym kolorze.

Chcesz więcej koloru? Podkreśl oczy. Wybierz cienie do powiek w jesiennych odcieniach brązu, czekolady, miodu i beżu. Ciepłe lub chodne – w zależności od twojej karnacji. Masz w czym wybierać! Takie kolory mają tę ogromną zaletę, że niezwykle łatwo możesz łączyć je ze sobą i mieszać do woli na powiece, tworząc wyjątkowe efekty 3D.

mis83 treasured1

Jednym z trendów tej jesieni są mocne usta. Nasyconą czerwień wybieramy teraz nie tylko na wielkie wyjścia. Na topie są również odcienie bordo. Usta mogą być błyszczące lub matowe, koniecznie starannie obrysowane konturówką w pasującym kolorze. Jeśli zdecydujesz się na intensywny kolor szminki, pamiętaj, że ma to być jedyny mocny akcent. Nie przesadzaj już z podkreślaniem oczy. Użyj delikatnych cieni lub podkreśl oczy konturówką.

001 06_plum_russian_ouvert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *